background

Biura modułowe – coraz częściej wybierane przez przedsiębiorców

Biura modułowe

Lepsza alternatywa od standardowych?

Firmy szukają tańszych i szybszych sposobów na wybudowanie biur dla swoich pracowników. Biura modułowe to idealna opcja. Tego typu biura można dowolnie zwiększać czy pomniejszać, a nawet dokupować kontenery, żeby powiększyć biuro. Nasi klienci bardzo zachwalają sobie realizację zleceń.

W naszej ofercie znajdują się przeróżne rodzaje ofert. Najpopularniejszą opcją wybieraną przez naszych klientów, jest biuro modułowe z pełnym wyposażeniem. Co to znaczy? Otrzymują Państwo wybrany kontener, z pełnym umeblowaniem również wybranym przez Was.

Produkcja biur - ile trwa?

Głównie cały proces produkcji i stawiania trwa około dwóch tygodni. Sama produkcja kontenera to około 10 dni, dlatego bardzo łatwo możemy obliczyć, że samo zamontowanie nie wyniesie więcej niż 4 dni. Wiele firm wybiera nas właśnie dlatego, że działamy bardzo szybko i profesjonalnie. Dzięki temu, że możemy znacznie przyspieszyć proces budowy, nasi klienci mogą rozplanować czas poświęcony budowie na lepsze prosperowanie firmy. Porównując nasze kontenery do standardowych biur, możemy zaoszczędzić czas i pieniądze, a przecież biura modułowe mają jeszcze wiele zalet.

Biura modułowe – zalety

Biura modułowe

Biura modułowe – zalety

Oprócz szybkiej realizacji zlecenia, jest to głównie możliwość stawiania w dowolnym miejscu i ukształtowaniu terenu. Kolejną z zalet jest możliwość przemieszczania jednego biura czy nawet wszystkich. Jeśli posiadamy kilka miejsc pracy, to jest dla nas ogromne ułatwienie. Możemy też wspomnieć, że w firma MONTERDOM produkuje cały kontener według naszych potrzeb i wizji. Wymiary biur modułowych oraz rozmieszczenie okien i drzwi, a nawet światła czy dach, to jedna z wielu opcji, o których sami decydujemy.

Rodzaje biur modułowych

Oferujemy dwa rodzaje biur:

  • Kontenery modułowe biurowe – to więcej niż dwa kontenery, często nawet piętrowe, a mimo to można je przekładać, przewozić i wymieniać.
  • Kontenery biurowe mobilne – to parterowe kontenery, proste w realizacji.

W przypadku pytań odnośnie biur modułowych zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas!

Siedziba — Fałkowo

Dom Pokazowy — na terenie "Chaty wiejskiej w Kwieciszewie"