background

Domki na zgłoszenie – MONTERDOM

Domki na zgłoszenie

Domki na zgłoszenie – dobra inwestycja?

Czy rzeczywiście powinniśmy pomyśleć o takim domu? Ta inwestycja jest szczególnie znana w Skandynawii czy USA, w Polsce dopiero zaczyna interesować klientów. Kiedyś była kojarzona z przeraźliwie małymi kontenerami, gdzie samo przebywanie w nich mogło doprowadzić do klaustrofobii. Obecnie oferty domków przypominają nawet te standardowe. W naszej ofercie mamy coraz to nowsze i wygodniejsze projekty domów.

Jest to bardzo dobra inwestycja, ponieważ cały proces realizacji przebiega bardzo szybko, a ceny w porównaniu do normalnego domu są dużo mniejsze. Warto jest dlatego zdecydować się na lepszą formę budowy.

Rodzaje domków na zgłoszenie

W naszej ofercie mamy dwa rodzaje domków. Rodzaj letniskowy, który nadaje się tylko do wakacyjnych urlopów czy wyjazdów oraz rodzaj całoroczny, który nadaje się do mieszkania przez cały rok. Mimo wszystko zachęcamy do wyboru wersji całorocznej, ponieważ nada się na każdy sezon, a w przypadku wersji letniskowej, nie będziemy mogli z niej korzystać na przykład zimą.

Wykończenie - domki na zgłoszenie

Domki na zgłoszenie

Wykończenie - domki na zgłoszenie

Tutaj również możemy zaproponować Państwu kilka rodzajów. Zaczynając od stanu surowego zamkniętego, który polega na wykończeniu podłogi, sufitu, ścian z płyt OSB12 i montażu okien. Kolejną opcją jest wersja comfort, która obejmuje wszystko co w stanie surowym zamkniętym, ale dodatkowo ściany są z płyty k/g, montujemy drzwi antywłamaniowe, rolety, WC i zlew, a nawet bojler podgrzewający wodę. W ostatniej wersji oferowanej przez nas tzw. wersji premium jest pełen zakres wykończenia z jak najlepszych materiałów, a dodatkowo szafki w kuchni, zlew, prysznic, rolety elektryczne. W zależności od potrzeb wybieramy dopasowaną do siebie wersje, oczywiście dajemy też możliwość negocjacji wybranego standardu.

Domki na zgłoszenie, a co z pozwoleniem?

Domki na zgłoszenie charakteryzują się tym, że nie potrzebujemy żadnego pozwolenia na budowę czy kierownika budowy, co dodatkowo zmniejsza nam koszty. Na takie domki potrzebujemy tylko zgłoszenia, o które można zapytać w swoim starostwie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas!

Siedziba — Fałkowo

Dom Pokazowy — na terenie "Chaty wiejskiej w Kwieciszewie"