background

Producent domków modułowych

MONTERDOM - producent domków modułowych

Producent domków modułowych

Firma MONTERDOM

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją domków modułowych. Wcześniej budowaliśmy domy standardową opcją, jednak zdecydowaliśmy się na produkcje domów modułowych i uważamy, że jest to znacznie lepsza inwestycja. Od lat projektujemy domki, biura i nie tylko dla klientów w całej Polsce. Jesteśmy tutaj po to, aby każdy klient był zadowolony z realizacji całego projektu.

Proces produkcji domków modułowych

Wielu naszych klientów zastanawia się jak wygląda cały proces i czy rzeczywiście przebiega to tak szybko, jak każda firma oferuje. My jako producent domków modułowych oferujemy realizację w ciągu dwóch miesięcy i jest to niezmienny termin chyba, że projekt jest trudniejszy i bardziej indywidualnie skonstruowany, ale wtedy o możliwości wydłużenia się terminu, informujemy państwa na samym początku. Sam proces zaczyna się od wykonania konstrukcji budynku. Następnie przechodzimy do zamontowania wszelkich instalacji i izolacji. Po tym etapie zaczynamy montować okna i przechodzimy do prac wykończeniowych. Ostatnim etapem jest montaż na zleconym miejscu.

Gdzie można zobaczyć nasze realizacje?

Producent domków modułowych

Gdzie można zobaczyć nasze realizacje?

Jesteśmy producentem domków modułowych, który swoją siedzibę ma w Gnieźnie i Swarzędzu. Jeden z domków można obejrzeć na ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Zapraszamy do godziny 18 w ciągu tygodnia i w soboty. Jeśli są Państwo z daleka, to zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie wstawiamy zdjęcia naszych realizacji. Realizacje wykonujemy kompleksowo: montujemy drzwi antywłamaniowe, rolety, WC i zlew, a nawet bojler podgrzewający wodę. W ostatniej wersji oferowanej przez nas tzw. wersji premium jest pełen zakres wykończenia z jak najlepszych materiałów, a dodatkowo szafki w kuchni, zlew, prysznic, rolety elektryczne. W zależności od potrzeb wybieramy dopasowaną do siebie wersje, oczywiście dajemy też możliwość negocjacji wybranego standardu.

Co trzeba przygotować przed budową domu?

Na samym początku powinniśmy zorientować się w miejscowym starostwie co należy zrobić, aby nasz obiekt zgłosić. Następne kroki to już tylko przygotowanie miejsca pod budowę. Informacje o tym, jak podłoże powinno być przygotowane mieszczą się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy też wynajem dźwigu, który usprawni prace montażowe. Jeśli mają państwo problem z tego typu usługami, to my jako sam producent domków modułowych oferujemy pomoc w miarę naszych możliwości.

Zachęcamy do przejrzenia oferty i skontaktowania się z nami.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas!

Siedziba — Fałkowo

Dom Pokazowy — na terenie "Chaty wiejskiej w Kwieciszewie"