background

Domy modułowe całoroczne - MONTERDOM

Domy modułowe całoroczne

Na czym polega budowa takiego domu? Standardy wykończenia domu? Czy można mieszkać w nim przez cały rok?

Dlaczego warto kupić?

Domy modułowe całoroczne to nasza specjalność. Od lat budujemy tego typu domki, które charakteryzują się szybkim procesem budowy. Domy są gotowe w przeciągu tylko dwóch miesięcy. Są to domki bardzo popularne na Skandynawii czy w USA. W Polsce z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się na tego typu budowę, jednak nadal nie jest to bardzo popularna opcja.

Domy modułowe całoroczne są znane z tego, że do ich budowy nie potrzeba kierownika budowy ani pozwolenia. Są to dość małe domki, jednak jesteśmy w stanie tworzyć kilka modułów i później dobudować dalsze części domu. Musimy jednak pamiętać, że w przypadku powiększenia, pozwolenie na budowę jest już wymagane.

Domy są produkowane w fabrykach, a następnie są na miejscu składane z gotowych już elementów.

Nasza firma kompletuje cały dom w 5 etapach:

  • Konstrukcja budynku
  • Instalacje i izolacje
  • Montaż okien
  • Wykończenia
  • Montaż na działce

Jakie są standardy wykończenia?

W naszej ofercie proponujemy 3 standardy:

  • Stan surowy zamknięty
  • Wersja comfort
  • Wersja premium

Całoroczny dom?

Domy modułowe całoroczne

Całoroczny dom?

Wiele osób zastanawia się czy można mieszkać w nich cały rok, dlatego że głównie kojarzymy je z letniskowymi domkami blisko plaży czy lasu. Podczas wyboru projektu domu mamy do wyboru dwa rodzaje: wersje letniskową i całoroczną. Dlatego w zależności od potrzeb, możemy dopasować idealny dom dla siebie.

Zalety domków modułowych

Jest naprawdę wiele zalet budowy domków. Przede wszystkim możliwość przenoszenia w dowolne miejsce. Jest to też znacznie szybsza budowa niż w przypadku standardowego domu, która może trwać 2 lata. Domy modułowe całoroczne możemy stawiać nawet na nierównym terenie i w przypadku innych nieudogodnień. Za pomocą wykupienia kolejnego czy kolejnych modułów można je powiększać.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, twój dom będzie wyglądać tak jak sobie wymarzysz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Zadzwoń do nas!

Siedziba — Fałkowo

Dom Pokazowy — Kąty koło Słupcy